Poletje 2022: Programi za otroke

Spoštovani!

Oglašamo se vam iz Zveze prijateljev mladine Ljubljana – Center in Šiška.

Na nas se je v tem letu obrnilo kar nekaj staršev otrok, ki imajo službe v Ljubljani, otroci pa se šolajo in z družinami stanujejo v okolici Ljubljane. Prosili so nas, če lahko informacije o programih za otroke v času poletnih počitnic v Ljubljani v bodoče pošiljamo tudi na šole v okolici Ljubljane. V ta namen smo pripravili nabor programov za otroke (od 1. do 5. razreda). Več informacij in prijave v poletne počitniške programe bodo starši našli na spleteni strani: Programi v Ljubljani – Zavod za letovanje in rekreacijo otrok (zavod-zlro.si).

Ker se programi hitro polnijo, bi bili veseli, da informacij pride čim prej do staršev otrok (od 1. do 5. razreda). V ta namen smo pripravili obvestilo s programi, ki so še na voljo (priponka) in ga prosimo posredujete predstavnikom razredom (1. do 5. razreda) oz. omenjeno informacijo objavite na spletni strani šole. S tem upamo, da informacija doseže čim več staršev, ki delajo v Ljubljani in nimajo za vse dni počitnic priskrbljenega varstva za svoje otroke.

Starši otrok lahko izbirajo med:

CELODNEVNIMI IPROGRAMI (9-urni):

·         CELODNEVNA POČITNIŠKA VARSTVA,

·         JEZIKOVNA VARSTVA – angleška in nemška celodnevna druženja,

·         AGENT BRIHTA V LJUBLJANI – celodnevna potepanja po naravi in mestu,

·         PIP POČITNICE – celodnevne plesno igralne počitnice.

DOPOLDANSKIMI PROGRAMI (5 urni):

·         POLETNE PACKARIJE – dopoldanske ustvarjalne delavnice,

·         PO LJUBLJANSKIH GOZDNIH POTEH – dopoldanska raziskovalna potepanja po naravi.

Lepo vas pozdravljam in se vam že v naprej zahvaljujem za pomoč in sodelovanje,

Meta Barlič

Zveza prijateljev mladine Lj.  – Center in Zveza prijateljev mladine Lj. – Šiška

Trg prekomorskih brigad 1,  1000 Ljubljana

Tel: 01 513 26 60, GSM: 051 267 248