NARAVOSLOVNI DAN ZA 6. IN 7. RAZREDE (PETEK, 6. 5. 2022)

NARAVOSLOVNI DAN 7. razred – živalski vrt


Učenci 7. razredov OŠ Preska in POŠ Topol bodo v petek, 6. 5. 2022, obiskali živalski vrt v Ljubljani. Pod vodstvom strokovnega delavca živalskega vrta bodo imeli neposreden stik z živimi organizmi. Natančneje se bodo seznanili z vretenčarji in reševali pripravljene delovne liste. Vsa dodatna navodila bodo učenci prejeli pri naravoslovju, pri ge. Veroniki Bečan in ge. Simoni Jarc. Zbor za učence je ob 8.05 pred šolo, predviden povratek okrog 13.15 v Presko. Po povratku gredo učenci iz Preska na kosilo, za Topol je kosilo odjavljeno.

NARAVOSLOVNI DAN 6. razred – Botanični vrt

Učenci 6. razredov OŠ Preska in POŠ Topol se bodo v petek, 6. 5. 2022, odpravili v  Botanični vrt v Ljubljani. Strokovni delavci jim bodo razkazali Botanični vrt, spoznali bodo  tropski rastlinjak in se seznanili z medovitimi rastlinami. Reševali bodo učne liste o rastlinskih organih. Izvedena bo delavnica na temo LUPE. Vsa dodatna navodila bodo učenci prejeli pri naravoslovju, pri ge. Veroniki Bečan in ge. Simoni Jarc. Zbor za učence je ob 9.50 pred šolo, predviden povratek v Presko ob 13.45. Kosilo za vse učence 6. razredov je odjavljeno.