1. 9. 2021 – PRVI ŠOLSKI DAN POŠ SORA

V sredo, 1. 9. 2021, vsi učenci od 2. do 5. razreda pridete v šolo ob 8.00. Jutranjega varstva ni. Prvi dve uri boste imeli razredne ure v matični učilnici, po malici pa pouk po urniku in navodilih razrednika.

Učenci 1. razreda pridete v šolo v spremstvu staršev ob 9.00, v šolsko telovadnico. Po sprejemu greste v razred, kjer boste imeli pouk po urniku do 11.30.

Po pouku bo organizirano kosilo in podaljšano bivanje za vse prijavljene učence.

Prvi šolski dan boste prejeli učbenike, ki ste jih naročili preko učbeniškega sklada.

V sredo, 1. 9. 2021, bo šolski avtobus vozil po naslednjem voznem redu:

UraPRIHOD V ŠOLO
7.25Trnovec – POŠ Sora
UraPOVRATEK
13.55POŠ Sora – Trnovec

Učenci, ki se vozijo z LPP, št. 15 naj preverijo čas prihodov in odhodov avtobusa.

Medvode, 25. 8. 2021                                                     Primož Jurman, univ. dipl. soc.

Ravnatelj