POLETNA POČITNIŠKA DOŽIVETJA ZA OSNOVNOŠOLCE (OBVESTILO varniinternet.si)

Objavljamo povabilo na 5 dnevno izobraževalno doživetje za usvajanje znanja varne in odgovorne uporabe spleta.


Spletno spretno,
počitniško poletno!
‍‍V poletnih doživetjih Varni internet udeleženci skozi različne krajše in daljše projektne naloge postopoma usvajajo znanja varne in odgovorne uporabe spleta, osnove računalništva, pridobivajo veščine robotike, obogatene resničnosti (AR), Interneta stvari (IoT) in spoznavajo gradnike programiranja. S tem bodo udeleženci doživetij gradili razumevanje novodobne tehnologije in skozi poletno doživetje razvijali digitalne spretnosti za boljše upravljanje lastne spletne pojavnosti in varnosti!
Odklenite otrokov potencial z doživetji Varni internet
Prijava na poletna doživetja
‍Cilji poletnih doživetij:
‍kako varno uporabljati splet in postati odgovorni, kompetentni, samozavestni in kreativni uporabniki informacijske in komunikacijske tehnologije;razumeti in uporabiti temeljna načela in koncepte računalništva;pridobiti praktične izkušnje s pisanjem računalniških algoritmov za reševanje vsakodnevnih težav s pomočjo novodobne tehnologije. V doživetjih bodo udeleženci poleg digitalnih veščin razvijali tudi svoje sposobnosti kritičnega mišljenja, računanja, logike, organizacije, prilagajanja in družbenega življenja, tako v učilnici kot tudi na svežem zraku brez uporabe sodobne tehnologije, saj jih želimo spodbuditi k ustvarjalnemu in kakovostnemu preživljanju časa ob različnih telesnih in miselnih aktivnostih.
Dodatne informacije o doživetjih
‍Brez skrbi: Zabavno in igrivo bo!
Sliko je pošiljatelj odstranil.Klavdija KordišKoordinatorka izobraževalnih aktivnosti

Za dodatne informacije lahko stopite v stik z nami preko elektronske pošte na naslov klavdija.kordis@varniinternet.si ali pa me pokličite na telefonsko številko 0590 72 990
Sliko je pošiljatelj odstranil. facebookSliko je pošiljatelj odstranil. twitterSliko je pošiljatelj odstranil. linkedin‍‍Uporabnikom spleta pomagamo do ključnih znanj, ki so v dobi digitalne tehnologije nujna za varno, odgovorno in učinkovito brskanje po spletu. Z različnimi izobraževalnimi doživetji želimo zgraditi varne, prijazne in etične temelje za digitalno življenje vsakega posameznika.‍
@Varni internet 2008