REZULTATI TEKMOVANJA KAJ VEŠ O SLADKORNI BOLEZNI

Letošnjega  šolskega tekmovanja KAJ VEŠ O SLADKORNI BOLEZNI se je udeležilo 54 učenk in učencev iz 6., 7., 8. in 9. razreda.

Učenci, ki so dosegli bronasto priznanje, so: Ronja Okršlar in Neža Peterlin iz 7. a, Ella Axen Sambt, Ela Kopač in Gaja Lea Nanut iz 7. c, Andraž Babšek, Zala Lutar in Eva Šifrer iz 8. a, Eva Lah in David Strušnik iz 8. b, Zoja Mohar in Luka Vidic iz 9. a, Deja Dubokovič, Maruša Gortnar, Anja Košir in Zala Ločniškar iz 9. b ter Hana Bizant,  Zoja Jeraj in Lorena Kešelj iz 9. c razreda.

Državnega tekmovanja so se udeležile Deja Dubokovič, Anja Košir in Lorena Kešelj.

Vse tri učenke so na državnem tekmovanju, ki se ga lahko udeležijo le trije predstavniki, dosegle srebrna priznanja.

Vsem dobitnikom priznanj čestitamo za dosežene rezultate na tekmovanjih.

                                                                                              Mentorica: Veronika Bečan