OBVESTILO ZA STARŠE PRVE TRIJADE

včeraj popoldne, v petek 29.1..2021, smo prejeli novo obvestilo ministrstva, v katerem nas seznanjajo, da  šole ki lahko organizirajo hitro testiranje pred poukom, lahko izvajajo pouk v ponedeljek, 1.2.2021, v šoli.

Zaradi nove situacije smo imeli včeraj zvečer vodje medvoških šol urgentni sestanek z županom  in predstavnikom civilne zaščite občine Medvode. Sprejeli smo sklep, da bodo v ponedeljek, 1.2.2021, vse šole v Medvodah pouk za učence prve triade izvajale  v šoli in ne na daljavo, kot smo vam  sporočili včeraj. Prosimo vas, da v ponedeljek pripeljete otroke na prvo uro pouka, kajti jutranjega varstva, zaradi vsek zahtev ministrstva, v ponedeljek ne bo.

Šolska prehrana in prevozi šolskih avtobusov bodo organizirani od ponedeljka dalje po razporedu kot v prejšnjem tednu.

Hvala za razumevanje.
Jože Omerzu, pomočnik ravnatelja