OBVESTILO IN POVABILO

AKCIJSKA SKUPINA ZA PREVENTIVO ZLORABE DROG MEDVODE
Pri ZDRAVSTVENEM DOMU MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 6,1215 MEDVODE, 01 3619 900

ŠOLA ZA STARŠE V ŠOL. LETU 2020/21

Spoštovani starši učencev druge in tretje triade OŠ!
Medvode, 18.10.2020

Pod okriljem Zdravstvenega doma Medvode in s pomočjo Občine Medvode delujemo kot Akcijska skupina na področju primarne preventive, kar pomeni da dajemo možnost staršem, da pridobijo nova znanja in izkušnje za vzgojo otrok. Organiziramo predavanja za starše vrtčevskih otrok. Za še bolj oseben pristop pa organiziramo delavnice ali predavanja za starše šolskih otrok.

Običajno smo pripravili v vsakem šolskem letu tri srečanja. Tudi letos smo se dogovorili za tri termine, vendar moramo organizacijo prilagoditi epidemiološki situaciji covid-19. Tako bo predavanje izvedeno in dostopno staršem druge in triade preko bližnjice, ki jo pošiljamo ali preko spletne strani OŠ Medvode.

Predavanje z naslovom Delovne navade in učenje v 2. in 3. triadi je
pripravil priznani strokovnjak, ki ima bogate izkušnje in spoznanja iz dolgoletnega dela z otroki in družinami
G. Marko Juhant, spec. pedagog za motnje vedenja in osebnost

Dragi starši, prijazno vabljeni, , da prisluhnite.
Za morebitne dodatne informacije se lahko obrnete z vprašanji na moj naslov:
E- naslov: vida.bregar@siol.net
Lep pozdrav!
Vida Šušteršič- Bregar, dr.med.spec., voditeljica akcijske skupine

Projekt financira Občina Medvode. Udeležba je brezplačna.

https://youtu.be/uRTXrn6nre0   NAGOVOR dr. BREGARJEVE

https://youtu.be/FcSjycUStGo  DELOVNE NAVADE IN UČENJE, 1. DEL

https://youtu.be/5No9Loe6w6w  DELOVNE NAVADE IN UČENJE, 2 DEL