OBVESTILO

Iz NIJZ so nas danes, 14.10. opoldan obvestili, da zaradi pozitivnega izvida učenke od vključno jutri 15.10 do vključno 18.10. pošiljajo v karanteno vse učence 9. razreda (a, b in c oddelki) na matični šoli, prav tako tudi učitelje, ki so morebiti v četrtek 8.10. in v petek 9.10. poučevali v oddelkih devetega razreda brez zaščitnih mask. Učenci bodo v času karantene preko e-učilnic obveščeni o delu na daljavo. Pri posameznih predmetih naj v skladu z urnikom spremljajo navodila za posamezen dan. Snov, ki se bo obravnavala v času karantene se smatra kot predelana. O karanteni je obveščena tudi Civilna zaščita Medvode, trenutno stanje na šoli je pod nadzorom. Prosimo vas, da dosledno upoštevate navodila pristojnih glede zajezitve širjenja virusa Covid 19.

 

Ostanite zdravi,

Vodstvo šole