OBVESTILO – 6. 9. 2020

Spoštovani starši,

Na OŠ Preska smo bili danes, v nedeljo, 6.9.2020, obveščeni, da je z virusom Covidom-19 okužen eden izmed naših učencev na matični šoli. V skladu z ukrepi, dogovorjeni z NIJZ in štabom Civilne zaščite Občine Medvode, bodo tako v karanteni do 15.9. vsi učenci 4.a in b razreda na matični šoli – do takrat ostajajo doma in zanje bomo do takrat organizirali pouk na daljavo. Postori šole so bili v nedeljo popoldan v sodelovanju s Civilno zaščito Občine Medvode razkuženi. Ob tem vas vse skupaj prosimo za razumevanje, zavedamo se, da bo organizacija družinskega življenja v naslednjih dneh izrazito motena, hkrati pa vas obveščamo, da v sodelovanju s pristojnimi institucijami, tako na državni kot občinski ravni, delamo vse kar je v naši moči, da omejimo širjenje virusa.  Ob tem vas želimo ponovno opozoriti na dosledno spoštovanje in izvajanje priporočil NIJZ ob pojavu virusa Covid-19.

Prepričan sem, da bomo skupaj zmogli premagati nastalo situacijo.

Primož Jurman, ravnatelj