DOŽIVETJA PROSTOVOLJSTVA 2019/20

V šolskem letu 2019/20 so se naši prostovoljci lotili kar velikega števila aktivnosti. Vsak teden so se družili s starejšimi v Centru starejših Medvode. Tri prostovoljke so sodelovale v Oddaji Klic dobrote 2019 na TV Medvode. Sodelovali so v akcijah zbiranja sredstev za živali in širili informacije o odgovornem odnosu do živali in okolja. Pridružili so se tudi protestom, ki so jih organizirali Mladi za podnebno pravičnost. Posneli so tudi film Nikoli ne obupaj s sporočilom upanja, vztrajanja in sprejemanja. Posneli so ga naši novinarji in prostovoljci skupaj z EVS prostovoljci iz Kluba Jedro. Ravno tako ni manjkala že tradicionalna izmenjava vsega česar ne potrebujemo več. Prostovoljci devetošolci pa so se lotili tutorstva prvošolcem. Utrinke si poglejte na povezavi.