NARAVOSLOVNI DAN ZA UČENCE OD 6. DO 9. RAZREDA IN POŠ TOPOL

Vse učence predmetne stopnje obveščamo, da bomo v petek, 24. 4. 2020, izvedli naravoslovni dan. Ogledali si boste 90-minutni dokumentarni film ŽEJNI SVET, ki je bil posnet po serijah DOM in ZEMLJA IZ ZRAKA.
V času rasti prebivalstva, strmo rastočih potreb in klimatskih sprememb je voda postala eden najbolj dragocenih naravnih virov na našem planetu. Film je bil posnet v okoli 20 državah. Razkriva nam najlepše pokrajine na našem planetu, jezera, reke in mokrišča, ki jih je ustvarila voda. Ogled filma bo mogoč od 17. do 24. aprila. Priporočamo, da z ogledom filma na odlašate do zadnjega dne.
Naj vas spomnimo, da 22.4. praznujemo svetovni dan Zemlje, zato bo naravoslovni dan namenjen prav temu.

Povezava do filma in podrobne informacije so v spletnih učilnicah:
• 6. razred v učilnici za tehniko (ga. Franković),
• 7. razred v učilnici za naravoslovje (ga. Bečan),
• 8. razred v učilnici za kemijo (ga. Poljanšek),
• 9. razred v učilnici za kemijo (ga. Poljanšek),
• učenci POŠ Topol v učilnici naravoslovje POŠ Topol (ga. Jarc).

Učiteljice naravoslovnih predmetov: Poljanšek, Bečan, Franković, Jarc.