KULTURNI DAN ZA 6., 7. IN 8. RAZRED (PETEK, 10. 4. 2020)

Učence 6., 7. in 8. razredov obveščamo, da bodo imeli v petek, 10. aprila, kulturni dan v malo drugačni obliki, ki bo prilagojena učenju na daljavo. Ogledali si bodo gledališko predstavo Pasja procesija avtorjev Svetlane Makarovič in Jureta Novaka, ki nam jo je začasno ponudilo Slovensko mladinsko gledališče.

Ogledu sledijo naloge, ki jih bodo učenci reševali samostojno. Podrobnejša navodila bodo na dan dejavnosti objavljena v e-učilnici za slovenščino. Ob tem bi vse učence rade že predčasno opozorile, naj si predstavo obvezno ogledajo v petek, saj je možnost ogleda omejena le na nekaj dni.

*** SAMO ZA 8. RAZREDE: Predvidoma boste na ta dan imeli tudi delo v mladinskih delavnicah z zunanjimi izvajalci.

Razpet, Pavlič, Veselinovič, Starman