OBVESTILO O ZAPRTJU ŠOLE

Spoštovani starši,

Glede na trenutne razmere v povezavi s koronavirusom v celotni državi in v skladu z navodili pristojnih ministrstev, vas obveščamo, da bo OŠ Preska z obema podružnicama Sora in Topol, od ponedeljka, 16. marca 2020 dalje, zaprta. V tem času bomo preko elektronske pošte in svetovnega spleta ter v skladu z možnostmi, za učence pri posameznih predmetih organizirali t.i pouk na daljavo, zato vas prosimo, da učenci in vi z njimi spremljajo elektronsko pošto in splet. Na spletni strani šole, na naslovih lokalnih in državnih organov (Občina Medvode, NIJZ, Ministrstvo za zdravje, Ministrstvo za šolstvo in šport) ter kredibilnih medijev spremljajte tudi razvoj dogodkov.

Vsem, vam in vašim najbližjim, želim veliko zdravja,

Primož Jurman, ravnatelj

Še to, razadi množičnega pošiljanja obvestil po Lopolisu, kar nekaj časa traja, da se sporočila odpošljejo, bodite potrpežljivi.