OBVESTILO O UKREPIH

Spoštovani starši in skrbniki,

Glede na situacijo v povezavi z ukrepi in aktivnostmi povezanimi s koronavirusom, vas obveščam, da smo se na lokalni ravni z Občino Medvode in štabom Civilne zaščite Medvode dogovorili, da so vsaj do 13. aprila – oziroma glede na situacijo – na šoli odpovedane vse zunanje aktivnosti (prireditve, koncerti, revije, itd.) Izvajali bomo samo pouk in aktivnosti, vezane na domač šolski prostor. Tako tudi ne bomo organizirali športnih, kulturnih in vseh ostalih dni ob pouku, odpovedane so skupne govorilne ure staršev 19.3.2020. Za govorilne ure se lahko odločite drugače – možnost je preko telefona. Prosimo vas, da zmanjšate obisk šole oziroma na svojega otroka počakate pred šolskim poslopjem. Vsi zunanji obiskovalci si morajo ob prihodu v šolo obvezno razkužiti roke. Prosimo vas, da se z otroki pogovorite o dosledni higieni pri umivanju rok, kašljanju, kihanju, izogibanju tesnejšim stikom (objemi, rokovanje) ter ohranjanju razdalje na 1 -1,5 m.

Primož Jurman, ravnatelj