TEKMOVANJE IZ ZNANJA BIOLOGIJE ZA PROTEUSOVA PRIZNANJA

Tema letošnjega tekmovanja iz znanja biologije je bila ČLOVEŠKA RIBICA IN JAMSKI EKOSISTEM. Šolsko tekmovanje smo izvedli 16. 10. Tekmovanja se je udeležilo 25 učencev in učenk iz 8. in 9. razreda.

Bronasto Proteusovo priznanja so osvojili: Zala LOČNIŠKAR, Anja KOŠIR in Živa POGAČNIK iz 8.b, Vasja BELUŠIČ, Lorena KEŠELJ, Nika ZORIČ, Hana BIZANT in Urh OSREDKAR ZELKO iz 8.c ter Zala DRNOVŠEK in Manja BERGANT iz 9.b razreda.

Kar osem učenk in učencev se je 29. novembra udeležilo državnega tekmovanja  na Osnovni šoli Vižmarje Brod. Naši učenci so dosegli odlične rezultate. Vasja BELUŠIČ, Zala LOČNIŠKAR, Lorena KEŠELJ, Anja KOŠIR, Zala DRNOVŠEK in Manja BERGANT so osvojili SREBRNA PROTEUSOVA PRIZNANJA.

Za odlične rezultate na šolskem in državnem tekmovanju iskrene čestitke.

Mentorica: Veronika Bečan