KAJ VEŠ O SLADKORNI BOLEZNI

11. oktobra je potekalo šolsko tekmovanje KAJ VEŠ O SLADKORNI BOLEZNI. Udeležilo se ga je 75 učencev iz 6., 7., 8. in 9. razreda.

Učenci, ki so dosegli bronasto priznanje so: David STRUŠNIK iz 7.b, Lea PERKOVIČ in Zoja MOHAR iz 8.a, Anja KOŠIR, Zala LOČNIŠKAR in Deja DUBOKOVIĆ iz 8.b, Hana BIZANT, Vasja BELUŠIČ, Lorena KEŠELJ, Zoja JERAJ in Nika ZORIČ iz 8.c, Veronika JERAS , Ažbe PERME, Sara VASILJEVIĆ, Brina OMEJC in Klara BOKAN iz 9.a ter Manja BERGANT, Anžej DOLINAR, Zala DRNOVŠEK, Nana ZUPAN, Neža JARC, Mel LOČNIŠKAR in Katarina PELKO iz 9.b razreda.

Državnega tekmovanja, ki je bilo v soboto, 16. 11. 2019, na Srednji šoli  v Izoli, sta se udeležili Manja BERGANT in Zala LOČNIŠKAR.

Učenki sta dosegli zlati priznanji.

Vsem dobitnikom priznanj čestitamo za dosežene rezultate na šolskem tekmovanju in še posebej Zali in Manji za izvrsten dosežek na državnem tekmovanju.

 

Mentorica: Veronika Bečan