Welcome First Explorers 2

Dear Parents,

you are more than welcome!

V oddelkih 3. razreda raziskujemo življenje okoli nas doma, v šoli, v mestu… in tudi čez meje naše dežele v angleščini s programom First Explorers 2, Oxford University Press. Učbeniško gradivo se dopolnjuje s spletnimi stranmi, kjer je potrebna aktivacijska koda (na platnici delovnega zvezka) in velja 1 leto. Registracija tukaj.

Gradivo se dopolnjuje lahko tudi na spletni povezavi brez kode (vaje, igre, zgodbe so drugačne kot pri aktivacijski kodi) in brez registracije; tukaj.

Starši, lahko obiščete tudi spletno stran z idejami in aktivnostmi, ki svetuje k jezikovnemu napredovanju vaše hčere, vašega sina z gibalnimi pesmicami, aktivnimi igrami in ročnimi spretnostmi ob video demonstraciji. Tukaj. Izberite: Level 2 za 3.r.

Jezik (katerikoli) lahko raziskujemo, doživljamo sami, v paru ali skupaj; namen je komunikacija, osnova socialne družbe.

Vabljeni k sodelovanju in usmerjanju naše učenke, našega učenca.

Maja Globočnik, učiteljica