OŠ Preska na TVU – na Tržnici znanj

 OŠ Preska se je na čelu s prostovoljci predstavila na prireditvi v okviru projekta TVU, na Tržnici znanj v Medvodah, pred občinsko stavbo.
Obiskovalci stojnice prostovoljcev so si na fotografijah lahko ogledali naše delo. Najbolj spretni so lahko lovili lesene ribe v ribniku in hodili s hoduljami. Tako lesene ribice kot hodulje so izdelali učenci 7. razredov. Vse obiskovalce Tržnice znanj smo povabili na dobrodelni tek. Kar nekaj naših prostovoljcev pleše v folklorni skupini Sora.

Predstavila se je tudi skupina učencev pod vodstvom ge. Knific, ki je prikazala izdelovanje 3D origamijev. Pripravili so tudi razstavo svojih izdelkov. Na ogled je bilo tudi nekaj “morskih” izdelkov izpod rok učencev likovnega krožka in izbirnega predmeta.
S plakatom pa se je predstavil tudi vrtnarski krožek, ki sodeluje v svetovnem projektu Organic garden. Pri tem projektu vzodbujamo učence, da se pridelave lotijo na ekološki način in pridelajo pridelke tako, da jih vzgojijo sami.