TEKMOVANJA V ZNANJU

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

Na šolskem tekmovanju iz znanja geografije so bronasto priznanje prejeli Anej Peternel, Ana Pintarič in Andraž Babšek. Andraž Babšek se je uvrstil na državno tekmovanje, ki bo 2. 4. 2022. Tema letošnjega tekmovanja je Gore v Sloveniji in po svetu. Iskrene čestitke...

TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE Letošnje šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine za učence 8. in 9. razredov na temo Rimski vsakdan na slovenskih tleh je potekalo 7. decembra. Tekmovanja se je udeležilo sedem tekmovalcev. Bronasto priznanje je osvojila Eva Šifrer....

FESTIVAL LEGO EKIP EXPLORE

Naša mlajša lego ekipa Lego mojstri OŠ Preska je z udeležbo na festivalu Raziskovalci 3, 2, 1 … gibajmo! v Celju, uspešno zaključila letošnjo FLL sezono....

FINALE FLL ADRIA 2021

Naša FLL ekipa Robohorda OŠ Preska je v finalu FLL Adria 2021 prejela posebno nagrado Naj FLL Face – pokal. V finalu so nastopile ekipe iz Slovenije, Hrvaške, Srbije in Bosne in Hercegovine. Tekmovanje je potekalo virtualno. Bravo ekipa in mladi...