TEKMOVANJA V ZNANJU

VEGOVO TEKMOVANJE IZ ZNANJA MATEMATIKE 2022

V sredo, 6. 4. 2022, je na OŠ Šentvid potekalo regijsko tekmovanje iz znanja matematike za Vegovo priznanje. V soboto, 23. 4. 2022, pa je potekalo državno tekmovanje na OŠ Jožeta Moškriča v Ljubljani. Iz 6. razreda se je od 13 tekmovalcev šolskega tekmovanja na...

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

Državno tekmovanje iz znanja geografije je potekalo  2. 4. 2022. Tema letošnjega tekmovanja je bila Gore Slovenije in sveta. Tekmovanja se je udeležil ANDRAŽ BABŠEK iz 9. a razreda in osvojil zlato priznanje. Iskrene čestitke za izjemen uspeh. Mentorica: Marta...

REGIJSKI TURNIR LEGO EKIP

Naša lego ekipa ROBOHORDA se je na regijskem turnirju v Celju uvrstila na Odprto državno prvenstvo FLL Slovenija/Finale regije Adria. Čestitke članom ekipe. Finale bo v soboto, 14.5., v Ljubljani.