TEKMOVANJA V ZNANJU

FESTIVAL LEGO EXPLORE

Naša mlajša lego ekipa LEGO BRKI je uspešno zaključila sezono Prevoz blaga. Na srečanju v Tehniškem muzeju Bistra je predstavila model, plakat in film Naša pot narejen s pomočjo aplikacije Stop motion. Bravo...

VEGOVO TEKMOVANJE IZ ZNANJA MATEMATIKE 2022

V sredo, 6. 4. 2022, je na OŠ Šentvid potekalo regijsko tekmovanje iz znanja matematike za Vegovo priznanje. V soboto, 23. 4. 2022, pa je potekalo državno tekmovanje na OŠ Jožeta Moškriča v Ljubljani. Iz 6. razreda se je od 13 tekmovalcev šolskega tekmovanja na...

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

Državno tekmovanje iz znanja geografije je potekalo  2. 4. 2022. Tema letošnjega tekmovanja je bila Gore Slovenije in sveta. Tekmovanja se je udeležil ANDRAŽ BABŠEK iz 9. a razreda in osvojil zlato priznanje. Iskrene čestitke za izjemen uspeh. Mentorica: Marta...