OBVESTILO 20.3.2020

Spoštovani starši,

na šoli se zavedamo, da nekatere družine težko zagotavljate topel obrok za svoje otroke, zato prejemate tudi pomoč v obliki subvencije malice in kosil. Civilna zaščita in Občina Medvode poskušata zagotoviti optimalne pogoje za svoje prebivalce in sta tako pripravljena poskrbeti topel(e) obrok za vaše(ga) otroke(a). Zaradi zagotavljanja varstva osebnih podatkov, Civilni zaščiti informacij o otrocih in starših ne smemo posredovati, vas pa pozivamo, da podatek sami sporočite na KLICNI CENTER Občine Medvode, telefonska številka: 01 – 3619 – 514.”

Vodstvo šole

PS: Še to, sistem Lopolis pošta je še vedno preobremenjen, zato do nadaljnega spremljajte našo FB stran in OBVESTILA na prvi strani naše šolske strani. Prosimo, da opozorite na to tudi ostale starše, ki nimamjo FB ali ne spremljajo redno naše spletne strani.