OBVESTILO STARŠEM

Spoštovani starši,

V zadnjih nekaj dneh smo uredili (in seveda še urejamo) dostop učencev do rednega stika z učitelji.  Učenci razrednega pouka so v stiku z učiteljicami preko e-pošte, večina učiteljev pa za stik z učenci uporablja e-učilnice. Tisti učenci, predvsem predmetne stopnje, ki si dostopa še niso uredili, naj to čimprej storijo. Ob tem pozivamo starše, ki svojim otrokom ne moreje zagotoviti rednega dostopa, da to sporočijo ravnatelju Primožu Jurmanu na elektronski naslov: primoz.jurman@guest.arnes.si

Ob tehničnih težavah se obrnite na pomoč: tatjana.gulic@guest.arnes.si

Za podporo smo pripravili tudi spletno učilnico z različnimi materiali o učenju, o prostodostopnih gradivih in pomoči v obdobju izolacije: http://preska-server.si/ucilnica/course/view.php?id=96. Za ogled lahko uporabite dostop kot Gost, torej brez prijave. Priporočamo, da ste v stikih z učitelji v dopoldanskem času, naj se ustvari ritem v skladu z urnikom učencev. Vsekakor pa s pretiranim delom ne kaže pretiravati, v teh trenutkih je dovolj ohranjanje učne kondicije.  Ob tem bi vas ponovno radi opozorili na omejevanje stikov med učenci, do primera okužbe lahko pride denimo tudi pri igri z žogo, čeprav sta otroka medsebojno dovolj oddaljena.

Ostanite zdravi, bodite doma, zmogli bomo.

Primož Jurman, ravnatelj