POMAGAM IN SODELUJEM

POMAGAM IN SODELUJEM

Na POŠ Sora smo imeli v torek, 22.10.2019 tehniški dan.

Obiskali so nas člani društva Tačke pomagačke, vodniki s svojimi psi. Predstavili so nam njihovo plemenito delo, saj skupaj s kosmatinci opravljajo različne vrste terapij predvsem za osebe s posebnimi potrebami, ki jim družba mahajočega repka in vlažnega smrčka obogati pogosto monotono okolje in jim podžge iskrico življenja.


Člani Prostovoljnega gasilskega društva Sora pa so nam v mesecu požarne varnosti tudi letos pripravili zanimivo dopoldne, ko so nas podučili o varnem ravnanju, ko se znajdemo v nevarnosti, nas seznanili s svojim pomembnim prostovoljnim delom in nam razkazali vse, kar potrebujejo za učinkovito reševanje ter  pomoč v primeru nesreč.

Članom PGD Sora in vodnikom društva Tačke pomagačke se zahvaljujemo, da so si vzeli čas, da smo v njihovi družbi preživeli poučen in zanimiv šolski dan.