REZULTATI TEKMOVANJA – KAJ VEŠ O SLADKORNI BOLEZNI

12. novembra je potekalo šolsko tekmovanje KAJ VEŠ O SLADKORNI BOLEZNI. Udeležilo se ga je 66 učencev iz 7., 8. in 9. razreda.

Učenci, ki so dosegli bronasto priznanje, so: Anja Košir in Živa Pogačnik iz 7. b, Vasja Belušič, Lorena Kešelj in Nika Zorič iz 7. c, Veronika Jeras in Anamaria Mostarac iz 8. a, Manja Bergant, Anžej Dolinar, Zala Drnovšek, Nace Guzelj, in Zoja Žižek iz 8. b, Špela Ivanič, Matic Jenko, Nika Kastelic, Neža Lazar, Nejc Bernard in Tjaša Gabrovec iz 9. a ter Pija Galof, Vita Mlinar, Zala Zorič, Ava Jerše Hrustek, Zala Plešec in Amer Mujanović iz 9. b razreda.

Državnega tekmovanja, ki je bilo v soboto, 17. 11. 2018, na Osnovni šoli Ivana Groharja v Škofji Loki, so se udeležili Veronika Jeras, Anžej Dolinar in Nika Kastelec. Vsi trije učenci so dosegli srebrna priznanja.

Vsem dobitnikom priznanj čestitamo za odlične rezultate na šolskem in državnem tekmovanju.

Mentorica: Veronika Bečan